1. September 2022

Õppe- ja töökorraldus alates 1.09.2022

Hea õppija!

Uus õppeaasta on algamas ja on hea meelde tuletada kõige olulisem seoses õppetöö korraldusliku poole ning koolikeskkonnaga.

Õppetöö:

• Õppetöö kontaktõppe osa toimub koolimajas vastavalt tunniplaanile. Parima õppekvaliteedi tagamise eesmärgil ei paku Tallinna Majanduskool hübriidõpet ka sel õppeaastal.
  • Õppetööst eemal viibivatele õppijatele ei paku kool veebiõppe võimalust.
  • TMK õpilase profiililt ja õppekorralduseeskirjast leiad veel palju kasulikku ja meeldetuletust väärivat infot.

Turvalise ja viirusevaba koolikeskkonna säilitamiseks on kõigile kooli fuajees kasutamiseks saadaval nii kätedeso, kaitsemaskid kui enesetestimiseks mõeldud COVID kiirtestid.

Haigustunnustega ei ole koolimajas viibimine lubatud.

Koolimajja tulles on õppijatel võimalus:

• täita isiklik veepudel õpilaste kaasava eelarve raames paigaldatud veeautomaatidest tuleva filtreeritud värske veega (jahutatud, gaseeritud või kuum vesi). Veeautomaadid asuvad C-korpuse I korrusel (kohviautomaatide alal) ja A-korpuse I ja III korrusel
  • üleriiete hoiustamiseks kasutada videovalvega iseteenindusgarderoobi.
  • isiklike asjade hoiustamiseks kasutada garderoobi kõrval asuvaid lukustatavaid hoiukappe.
  • pausi ajal lõdvestuda massaažitoolis, mis asub C-korpuse fuajees, garderoobi kõrval asuvas õppijate massaažitoas (C104).
  • võtta endale privaatne puhkemoment tervisetoas (A410) kui tunned, et seda päriselt vajad või tervislik konditsioon nõuab (peavalu, operatsioonijärgne taastusperiood jmt). Võtme saab küsida valvelaua administraatorilt.
  • kasutada tasulist toitlustus- või baristateenust
  • sööklas süüa tervislikku salatit ja seda täiesti tasuta (salatikausid asuvad spetsiaalses külmikus, sööginõud ja tarvikud palume tagastada sööklasse).
  • hoiustada soovi korral enda kaasavõetud toitu sööklas asuvas külmikus, toidunõud tarvikud ning nende pesemine ei kuulu tasuta teenuse sisse.
  • soojendada enda kaasavõetud toitu sööklasse paigaldatud mikrolaineahjus (3 tk).
  • kasutada õppetöö ajal tasuta autoparklat.
  • kasutada maja ees (paremal küljel) asuvat elektrooniliselt lukustatavat jalgrattahoidjat (5 kohta).
  • treenida lisaks ajule ka füüsist, kasutades selleks tasuta jõusaali võimalusi (B-korpuse 0 korrusel).
  • kasutada koos enda poolt kaasavõetud lapsehoidjaga A-korpuse II korrusel asuvat laste mängutuba (B226). Kool ei paku lapsehoiuteenust/järelvalvet.
  • õppetööga seotud materjalide tootmiseks kasutada tasuta videostuudiot (A107).
  • õppetööga seotud materjalide tootmiseks kasutada tasuta fotostuudiot (A411).
  • külastada A-korpuse keldrikorrusel asuvaid TMK ajalooga seotud põnevaid muuseumiruume (vajalik eelbroneering). Muuseumi külastamise soovist kirjuta muuseumi direktorile jaan.olt@tmk.edu.ee
  • kasutada õppetöö ajal pehmeid istmekatteid, mis on saadaval nähtaval kohal koridorides.
  • kasutada raamatukogu teenuseid ning seal asuvaid avalikke arvuteid.

Edukat ja säravat kooliaasta algust kõigile!

Tallinna Majanduskool