31. August 2023

Õppe- ja töökorraldus alates 01.09.2023

Hea õppija!

Uus õppeaasta on algamas ja on hea meelde tuletada kõige olulisem seoses õppetöö korraldusliku poole ning koolikeskkonnaga.

Õppetöö:

Turvalise koolikeskkonna säilitamiseks on kõigile kooli fuajees jätkuvalt kasutamiseks saadaval nii kätedeso, kaitsemaskid kui enesetestimiseks mõeldud COVID kiirtestid, seda ikka selleks, et aeg-ajalt peadtõstva viiruse leviku seireks saaksime alati valmis olla.

Koolimajja tulles on õppijatel võimalus:

• täita isiklik veepudel õpilaste kaasava eelarve raames paigaldatud veeautomaatidest tuleva filtreeritud värske veega (jahutatud, gaseeritud või kuum vesi). Veeautomaadid asuvad C-korpuse I korrusel (kohviautomaatide alal) ja A-korpuse I ja III korrusel.
  • üleriiete hoiustamiseks kasutada videovalvega iseteenindusgarderoobi.
  • isiklike asjade hoiustamiseks kasutada garderoobi kõrval asuvaid lukustatavaid hoiukappe.
  • pausi ajal lõdvestuda massaažitoolis, mis asub C-korpuse fuajees, garderoobi kõrval asuvas õppijate massaažitoas (C104).
  • võtta endale privaatne puhkemoment tervisetoas (A410) kui tunned, et seda päriselt vajad või tervislik konditsioon nõuab (peavalu, operatsioonijärgne taastusperiood jmt). Võtme saab küsida valvelaua administraatorilt.
  • kasutada tasulist toitlustus- või baristateenust
  • sööklas süüa tervislikku salatit ja seda täiesti tasuta (salatikausid asuvad spetsiaalses külmikus, sööginõud ja tarvikud palume tagastada sööklasse).
  • hoiustada soovi korral enda kaasavõetud toitu sööklas asuvas külmikus, toidunõud tarvikud ning nende pesemine ei kuulu tasuta teenuse sisse.
  • soojendada enda kaasavõetud toitu sööklasse paigaldatud mikrolaineahjudes.
  • kasutada maja ees (paremal küljel) asuvat elektrooniliselt lukustatavat jalgrattahoidjat (5 kohta).
  • treenida lisaks ajule ka füüsist, kasutades selleks tasuta jõusaali võimalusi (B-korpuse 0 korrusel).
  • õppetööga seotud materjalide tootmiseks kasutada tasuta videostuudiot (A107).
  • õppetööga seotud materjalide tootmiseks kasutada tasuta fotostuudiot (A411).
  • külastada eelbroneeringu alusel A-korpuse keldrikorrusel asuvaid TMK ajalooga seotud muuseumiruume. Muuseumi külastamise soovist kirjuta muuseumi direktorile jaan.olt@tmk.edu.ee.
  • kasutada õppetöö ajal pehmeid istmekatteid, mis on saadaval nähtaval kohal koridorides.
  • kasutada raamatukogu teenuseid ning seal asuvaid avalikke arvuteid.

Edukat kooliaasta algust kõigile!

Tallinna Majanduskool