29. Jaanuar 2021

Õppe- ja töökorraldus alates 01.02.2021

Meil on siiralt hea meel, et distantsõppe periood on lõppemas ning saame naasta tavapärase õppekorralduse juurde ehk kontaktõppesse alates 1. veebruarist 2021.

Kuna epidemioloogiline risk ei ole veel täielikult kadunud, on väga oluline järgida kõiki ennetus- ja ohutusmeetmeid koolisisese nakatumise vältimiseks! Selleks vajame Sinu koostööd!

Õppetöö läbiviimiseks ei ole nõutav õpilaste hajutamine väikestesse gruppidesse, küll aga peab jälgima distantsi hoidmise nõuet kooli avalikes ruumides liikudes. Klassiruumides on tagatud desinfitseerimisvahendite ja kaitsemaskide olemasolu ning klassiruumide õhutamine peab toimuma peale iga tunni lõppu.

Kehtivad õppetöö korralduslikud tingimused saab meeldetuletuseks üle vaadata kooliperele 23.11 saadetud e-kirjast.

Palume järgida koolimajas viibides järgmisi ohutusmeetmeid:

• Kõik Tallinna Majanduskooli õppehoones viibijad kannavad kaitsemaski. Maske saab erivajadusel küsida valvelauast, garderoobist või õpetajalt klassiruumis. TMK logoga korduvkasutatavate maskide varud on täiendatud ning neid saab osta raamatukogust hinnaga 5 € tk.
  • Hoolitseme järjepidevalt käte puhtuse eest.
  • Hoiame distantsi seal, kus võimalik (koridorides, sööklas jne), et vältida ristnakatumist.
  • Tuulutame klassiruume iga tunni lõppedes.
  • Ei viibi koolimajas haigustunnustega ning lahkume kohe, kui need peaks ilmnema.

Tuletame meelde, et koolimajja tulles on võimalus:

• Isikliku veepudeli olemasolul täita see kaasava eelarve raames paigaldatud veeautomaatidest tuleva kosutavalt värske veega (automaadid asuvad I korrusel, kohviautomaatide alal).
  • Isiklike asjade hoiustamiseks kasutada garderoobi kõrval asuvaid hoiukappe.
  • Pausi ajal lõdvestuda massaažitoolis, mis asub õpilaste puhkeruumis (B101).
  • Sööklas ilma tasu maksmata süüa tervislikku salatit (salatikausid asuvad spetsiaalses külmikus, sööginõud ja tarvikud palume tagastada söökla nõudepesusse).
  • Hoiustada soovi korral enda kaasavõetud toitu sööklas asuvas külmikus (söökla lahtiolekuaegadel).

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!
Hoiame üksteist ja püsime terved!