7. Juuli 2021

Valik õpilaskodusid ja majutusasutusi TMK õppijatele

Väljaspool Tallinna õppima asujatele on ühe võimalusena ning vabade kohtade olemasolul pakkuda majutuskohti lisatud nimekirjas olevates õpilaskodudes ja majutusasutustes.

Oluline on teada, et kõik õppeasutused tagavad esmajärjekorras oma kooli õpilaste majutamise ning vabade kohtade olemasolul majutatakse õpilaskodudesse ka teiste koolide õpilasi.

Mõned majutusasutused soovivad õpilaselt majutuseks tõendit kinnitamaks Tallinna Majanduskooli õppija staatust. Vajaliku tõendi saab küsida õppeosakonnast.

Juhime tähelepanu, et kõikides majutusasutustes on erinevad sisekorraeeskirjad ning soovitame õppijal enne otsingut hoolega tutvuda majutusasutuse kodulehel oleva teabega ja broneerimise eripäradega.

Tallinna Majanduskooli õppijal tuleb iseseisvalt leida endale sobiliku hinna ja kvaliteediga majutusasutus. Kool ei vahenda majutusteenust, vaid aitab leida suuna võimalike majutuskohtade juurde ning toodud valikus on pakutud vaid väike osa Tallinna majutusasutusi.