21. November 2019

Õigusõppe 40. aastapäeva fotogalerii ja tagasiside

1979. aastal avas toona Tallinna Majandustehnikumina tegutsenud tänase majanduskooli eelkäija esimest korda õiguse eriala, mis saavutas kiiresti suure populaarsuse. Õiguse erialal valmistati ette keskeriharidusega spetsialiste nii ettevõtetele kui kohtusüsteemile.

Läbi aegade on õigusõpet pakutud väga erinevate õppekavade baasil, sh õigusteadus, õigus spetsialiseerumisega tollindusele, juristiabi, õigusassistent jne. Kokku on Tallinna Majanduskool auväärsed 40 aastat pakkunud õigusõpet erinevatel haridustasemetel ning õppekavadel.

8. novembril tähistasime õigusõppe pakkumise 40. aastapäeva meeleoluka koosviibimisega.

Vaata Silver Raidla fotogaleriid meenutamaks seda toredat õhtut!

Oleme tänulikud osalejatele tagasiside eest, sest peagi on saabumas ka mitmel teisel erialal auväärsed aastapäevad ning tähelepanekud korralduse ja kontseptsiooni osas on igati oodatud. Tagasiside vorm asub SIIN.