27. Aprill 2023

Noor Meister 2023 teise koha saavutas Janelle Jürikivi majanduskoolist

27. aprillil toimus Tallinna Majanduskoolis sekretäri ja bürootöötaja kutsemeistrivõistlus, kus oma oskused panid proovile kutseõppeasutuste sekretäri ja bürootöötaja õppekavade õppijad.

Meil on hea meel teada anda, et Noor Meister 2023 sekretär ja bürootöötaja kutsemeistrivõistlusel saavutas Tallinna Majanduskooli sekretäri eriala õppija Janelle Jürikivi teise koha. Sekretäri eriala arvestuses saavutasid majanduskooli sekretäri eriala õppijad esikoha Janelle Jürikivi ja kolmanda koha Sigrid Sakk. Palju, palju õnne! Aitäh õpetjad Kristina Kask ja Anne Ilp õppijate ettevalmistamise eest!

Parimad sekretäri eriala õppijad:

I koht – Janelle Jürikivi (Tallinna Majanduskool)

II koht – Marie Tominga (Pärnumaa Kutsehariduskeskus)

III koht – Sigrid Sakk (Tallinna Majanduskool)

Parimad bürootöötaja eriala õppijad:

I koht – Grete Raam (Tartu Rakelduslik Kolledž, VOCO)

II koht – Daniel Morel (Tartu Rakelduslik Kolledž, VOCO)

Üldarvestuses “Tippsekretär 2023” tiitli saavutas Grete Raam (Tartu Rakelduslik Kolledž, VOCO)

Palju, palju õnne kõikidele võitjatele!

Võistluse eesmärgiks on võimaldada kutseõppeasutuste sekretäri ja bürootöötaja õpilastel näidata oma kutseoskusi, selgitada välja Eesti parimad õpilased sekretäri ja bürootöötaja erialal, populariseerida sekretäri ja bürootöötaja eriala ning tõsta kutsehariduse mainet. 

Kutsemeistrivõistlusel osales 8  sekretäri ja bürootöötaja eriala õppijat neljast õppeasutusest – Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Tartu Rakenduslikust Kolledžist,  Pärnumaa Kutsehariduskeskusest ja Tallinna Majanduskoolist. Kutsemeistrivõistlus koosneb neljast osast: dokumendihaldus, sekretäritöö, avalik esinemine ja bürootarvete äratundmine. 

Sekretäride kutsevõistlust korraldab HARNO koostöös Tallinna Majanduskooli ja Eesti Juhi Abi Ühinguga.

 

 Vasakult: Kristina Kask, Janelle Jürikivi, Sigrid Sakk, Anne Ilp

 Vasakult: Janelle Jürikivi, Grete Raam, Marie Tominga