18. Juuli 2019

Majanduskool avab peagi täiendava vastuvõtu!

Tallinna Majanduskooli esmane sisseastumine on selleks korraks lõppenud ning avalduse esitasid ligi 1500 tubli kandidaati. Küll aga avaneb võimalus kandideerida täiendavale vastuvõtule kuni viienda augustini. Vestlused toimuvad seitsmendal augustil

Nüüd on küll igati kohane öelda, et “Tark ei torma!” ? Sest täiendav vastuvõtt on alanud! Kuni 5. augustini saab meile sissastumisavalduse esitada 9 erialale:
✔️ Sekretär (s)
✔️ Ärikorralduse spetsialist (õ, vene)
✔️ Nooremprojektijuht (s)
✔️ E-turundusspetsialist (s, eesti)
✔️ Kindlustusspetsialist (s)
✔️ Meeskonnajuht (s)
✔️ Ettevõtte õigustoimingute spetsialist (s)
✔️ E-turundusspetsialist (s, vene)
✔️ Ostu- ja hankespetsialist (s)

Populaarseimad erialad olid raamatupidaja, turundusspetsialist, sotsiaalmeedia spetsialist ja personalispetsialist. Raamatupidamise puhul on konkurss tihe – ühele kohale kandideerib kuus inimest, palju alla ei jäänud ka turunduse ja teiste valdkondade konkursid.

Täiendava vastuvõtuga antakse võimalus Majanduskooli kandideerimiseks kõigile neile, kes jäid esimesel sisseastumisperoodil rongist maha või kellel ei õnnestunud tihedas konkurentsiolukorras oma meeliserialale sisse saada.