12. Mai 2023

Lõpuaktuste ajakava 2023

Tallinna Majanduskooli tasemeõppe lõpuaktused toimuvad 14.-16. juunil.

Aktusele, mis toimub aulas, ootame vaid lõpetajaid. Külalised saavad aktust jälgida koolis sisehoovis ülekandeekraanilt või koolimajas ettevalmistatud ruumis, ruumi number täpsustub. Samuti on aktust võimalik jälgida reaalajas üle veebi.

Peale aktust toimub kooli hoovis nii õnnitlemine kui ka traditsiooniline lõpetajate pildistamine.

14. juunil kell 13.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused sotsiaalmeedia spetsialisti eriala lõpetajatele.

15. juunil kell 12.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• ärikorralduse spetsialist
  • väikeettevõtja

15. juunil kell 14.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• nooremprojektijuht
  • kvaliteedispetsialist
  • personalispetsialist

16. juunil kell 12.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• maksuspetsialist
  • raamatupidaja

16. juunil kell 14.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• sekretär
  • õigusassistent
  • kinnisvaramaakler

16. juunil kell 16.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• ostu- ja hankespetsialist
  • meeskonnajuht
  • e-turunduse spetsialist

Tallinna Majanduskooli täienduskoolituste lõpuaktused toimuvad 07. juunil ja 15. juunil.

Aktusele, mis toimub aulas, ootame vaid lõpetajaid. Külalised saavad aktust jälgida koolis selleks ettevalmistatud ruumis, ruumi number täpsustub. Samuti on aktust võimalik jälgida reaalajas üle veebi.

Peale aktust toimub õnnitlemine kui ka traditsiooniline lõpetajate pildistamine.

07.juunil kell 18.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste täienduskoolituste lõpetajatele:

• sündmusturunduse projektijuht
  • müügijuht

15. juunil kell 18.00 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste täienduskoolituste lõpetajatele:

• õigusalane täienduskoolitus ettevõtjatele
  • õigusalane täienduskoolitus kohalike omavalitsuste teenistujatele

NB! Aktusi jäädvustatakse ning jäädvustusi võidakse kasutada kooli turundustegevustes.

Palju õnne kõigile lõpetajatele!