13. September 2021

Kirest sündinud äri- JCI aastakonverents 2021

Vabatahtlike organisatsioon nimega JCI korraldab 17.- 18. septembril KUMUs JCI aastakonverentsi teemal “Kirest sündinud äri” http://ak2021.jci.ee/

Konverentsiga soovitakse aidata noortel leida oma kirg ja sellest omakorda luua tegevusplaan, et alustada oma äri, projekti või mõne muu põneva ettevõtmisega ning sealhulgas juhtida tähelepanu vaimse tervise teemade olulisusele.

JCI kutsub noori vanuses 15-25 aastat (aga ka vanemaid noori, kel inspiratsiooni vaja) tasuta osa võtma konverentsi veebiülekandest, kus põimitakse  omavahel ettevõtluse ja vaimse tervise teemad üheks teekonnaks, mis koosneb kolmest osast:

  • Inspiratsioon. Inspireerivad lood inspireerivatelt inimestelt- Merili Ginter on ettevõtlik noor, kes muutis oma mõttemalle ja saavutas edu ja rahulolu; Chocolala asutaja Kristi Lehtis.
  • Teadmised vaimsest tervisest. Oma ala eksperdid räägivad, kuidas läbipõlemise ohumärke ära tunda või hoopis, kuidas aju enda jaoks kasulikult tööle panna (innovatsioon). Esinejad: Jaan Aru, dr Helena Lass.
  • Teadmised ärist. Siin leitakse kirg ja võimalused, kuidas enda äri õigesti tööle panna. Esinejad: Roland Tokko (aitab kirge leida) ja Timo Porval (annab nõu veebiärimudelite osas).
  • Praktilised töötoad ärist ja vaimsest tervisest. Siin saab kogeda erinevaid teemasid: alustades aroomiteraapia positiivsetest mõjudest lõpetades persoonibrändi loomisega. Esinejad: dr Helena Lass, Eva Lepik, Kaarel Adamberg, Mari Lipp, Evelin Org ja Olesija Saue.

    Registreeru tasuta veebikonverentsile siin: http://ak2021.jci.ee/tasuta-veebikonverents-noortele/

    Rohkem infot: http://ak2021.jci.ee/