23. September 2019

Tallinna Majanduskool tunnustab parimaid praktikajuhendajaid

Majanduskool kutsub õppijaid üles esitama tunnistamiseks suurepäraseid praktikajuhendajaid.

Kandidaate saavad esitada kõik praktikal käinud õppijad, kes soovivad silmapaistvaid juhendajaid esile tõsta.
3. septembril toimub esmakordselt majanduskooli praktikapartnerite tunnustusüritus, kuhu on oodatud kõik tunnustuse saanud juhendajad.

„Kuivõrd kutseoskuste arendamisel ja erialaste kompetentside kujundamisel on võtmesõnaks hästitoimiv ettevõttepraktika, siis peame oluliseks tõsta esile pühendunud ettevõttepraktika juhendajaid, kes läbi oma tegevuse innustavad ja inspireerivad meie õppijaid saamaks heast suurepäraseks ning olema nii elukestvas õppimises kui karjäärikujunduses julged ja innovaatilised,“ ütles Tallinna Majanduskooli direktor Triin Laasi. „Seega kutsumegi majanduskooli õpilasi üles märkama ja esitama tunnustamiseks erakordseid praktikajuhendajaid, kes panustavad praktikaperioodil enam kui vaid juhendis ette nähtu.“

Õppijad  on oodatud esitama tunnustamiseks juhendajaid, kelle käe all tehakse parasjagu praktikat või on kogemus saadud eelnevate praktikate käigus.  Oluline pole, et esitamise ajaks oleks praktika läbitud, vaid võib juhendaid tunnustada ka juba praktika käigus. Kandidaadi esitamiseks tuleb täita ankeet – eriti oluline on kirjeldus selle kohta, mille poolest juhendaja praktikandi silmis imetlust pälvis.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 3. august 2020. Praktikajuhendajate tunnustusüritus toimub 3. septembril 2020.