8. September 2023

HR EXPO 2023

Juba järgmisel nädalal, 13. septembril toimub HR EXPO kus oleme kohal ka meie!

Tule leia meid expoalalt ning kuula meie põnevaid esinejaid!

Laval saavad sõna ärinduse õppetooli juht Indrek Jänes, kes avab võimalusi, kuidas Tallinna Majanduskool saab personalivaldkonnas olla #asendamatu partner!

Tallinna Ülikooli doktorant ja nügimise uurija Heiko Leesment on pikaajaline avaliku sektori kommunikatsioonitöötaja. Heiko sõnul on kommunikatsioon täna samaaegselt kõige üle- ja alahinnatum meetod probleemide lahendamiseks ning inimeste käitumise mõjutamiseks. Kellega siis ikkagi peab rääkima, millest inimesed aru saavad ja millal kommunikatsiooni asemel peaks päriselt tegelema sisuliste probleemidega? Heiko proovib oma ettekandes “Kellega me räägime ja kellele mõju avaldame?” just nendele küsimustele oma praktiliste kogemuste ja teadmistega vastust pakkuda.

Kohtumiseni expol!