6. August 2021

Hoovipidu / Juubelipidu 115 toimub 2.09.2021 TMK hoovis

Vastuvõtuperiood on selleks aastaks läbi ja Tallinna Majanduskooli ligi 1000 uue õppija nimed selgunud! Hea tulevane õppija, Sinu järgmiseks sammuks on ennast 2. septembril toimuvale Hoovipeole kirja panna! Kõik vanad olijad teevad seda niikuinii, eks!

Kutsume kõiki kooli õpilasi, vilistlasi, õppejõude ja kogu personali legendaarsele kooliaasta alguse peole, mis toimub 2. septembril TMK hoovis!

Just 2. september on päev, mil saavad kokku nii vilistlased kui tänased õppijad ja anname esmakursuslastele peoga korraliku sissejuhatuse õpinguaastatesse Tallinna Majanduskoolis!

Seoses Hoovipeoga on meil veelgi uudiseid!
Ühes sügisega hakkab lähenema ka Tallinna Majanduskooli 115. sünnipäev. Koroonaohu valguses on muutunud sündmuste korraldamisele esitatavad nõuded ning iga päevaga muutub mõistetavaks, et 15. oktoobril turvaliselt 500 külalisega siseruumis juubelipidu pidada ei pruugi olla võimalik ega mõistlik.

Seetõttu otsustasimegi kaks olulist sündmust – kooliaasta algus ja kooli sünnipäev – ühendada, korraldades need vabas õhus Tallinna Majanduskooli hoovis 2. septembril algusega kell 18.00!

Nii astubki juubelipeo peaesineja Karl-Erik Taukar Band koos Genka ja Paul Ojaga üles juba 2. septembril ja anname algavale õppeaastale eriti suurejoonelise avapaugu, tähistades ühtlasi ka koos Tallinna Majanduskooli 115. sünnipäeva.

NB! Peole tulles palume arvestada kehtivate piirangute ja turvameetmete rakendamisega ehk et piduliste sekka pääsemiseks peab olema ette näidata kas:

– immuniseerimise tõend
– antigeeni või PCR testi tõend
– läbipõdemise tõend
– kohapeal teostatud kiirtesti negatiivne tulemus

!! Kell 18.00 – 20.00 pakume kohapeal tasuta kiirtestimise võimalust neile, kelle vaktsineerimiskuur ei ole veel täielik või kellel pole COVID digitõendit esitada.

EL digitaalse COVID tõendi saab ise luua patsiendiportaalis aadressil digilugu.ee.
NB! Salvesta kindlasti tõend endale telefoni või prindi välja, et kohapeal ei peaks otsima! Võta kaasa isikut tõendav dokument, mida läheb vaja COVID tõendite kontrollimisel isiku tuvastamiseks.

Programm:

18.00 Avame pidulistele TMK hooviväravad, koguneme, naudime maitseelamusi ja head muusikat.

• Peomeeleolu loob DJ Heiki Pärn
  • Maitseelamusi pakub Van Foodie  ja Bar, Coctails & Dreams
  • Sportlikest tegevustes saab mõõtu võtta lauajalgpallis ja lauatennises
  • Stella Soomlaisi nahatöötoas saab endale mälestuseks meisterdada vinge nahast käepaela
  • Uute ja endiste kursakaaslastega saab pildid jäädvustada fotoboksis
  • Võimalik tutvuda juubeliaastaks loodud digitaalse fotopangaga

19.00 Õhtut veab ja juhatab sisse Eero Reinu
19.10 Direktor Triin Laasi-Õige tervitus
19.20 Tallinna Majanduskooli dokumentaalfilmi lühiversiooni maailma esmaesitlus
19.30 DJ Heiki Pärn
20.00 Lavale astub TMK 115. juubelipeo peaesineja Karl-Erik Taukar Band
21.15 Laval Hoovipeo peaesinejad Genka ja Paul Oja
22.15 DJ Heiki Pärn

Piletid:
Eelmüügipilet on võimalik soetada kuni 1. septembrini 5 euroga, mille palume tasuda Tallinna Majanduskooli vilistlaskogu KÄRM arvelduskontole:

Vilistlaskogu KÄRM
EE551010022002685006 SEB pank
Selgitus: Osaleja nimi, Hoovipidu

Eelmüügist pileti ostnutele tervitusjook tasuta!
Pilet kohapeal 8 € (ei sisalda tasuta tervitusjooki).
Tasuda saab nii sularahas kui ka kaardiga (eelistatud on kaardimaksed).

Sündmust pildistatakse ja filmitakse.

Palume peole tulles varuda veidi rohkem aega ja kannatust, kuna uute turvanõuete täitmine ja kontrollimine võib tavapärasest kauem aega võtta.

Külaliste sissepääs Hoovipeole toimub hoovivärava kaudu!

NB! Pane ennast kirja ka meie Facebooki  sündmusele ja levita infot kursakaaslastele, et saaksime koos tähistada Tallinna Majanduskooli 115. sünnipäeva.

Kohtumiseni!