14. August 2020

Hoovipidu 3.09 algusega 18.00

Kutsume kõiki kooli õpilasi, vilistlasi, õppejõude ja kogu personali legendaarsele TMK hoovipeole, mis seekord toimub vägeva koolialguse peona 3. septembril TMK hoovis!

Just 3. september on päev, mil saavad kokku nii vilistlased kui tänased õppijad ja anname esmakursuslastele peoga korraliku sissejuhatuse õpinguaastatesse Tallinna Majanduskoolis!
Humooriga vürtsitatud kontsertetteastega astub üles multitalent Jarek Kasar.
Peaesinejaks on Karl-Erik Taukar Band.

Sel korral toimub kogu pidu õues, kus on värske õhk ja palju ruumi!  Külaliste sissepääs Hoovipeole toimub hoovivärava kaudu ning majja pääseb vaid tualettidesse ja kohviautomaatide alale, kuhu on ka üles seatud juba armsaks saanud fotoboks.

Vihmase ilma korral ei tasu peole tulemata jätta, kuna hoovis on avatud suur katusealune, kust saab kontsertelamuse kuiva jalaga kätte.

Palun anna meile oma osalemisest teada, korrigeerides enda osalemise/mitteosalemise infot SIIN, et omaksime võimalikult täpset ülevaadet külalistest ja saaksime operatiivselt infot edastada.

Sündmuse ajakava:

18.00 Avame TMK Hoovipeo uksed
* Külalisi tervitab päevajuht Andres Torm
* Maitseelamusi pakuvad Uulits foodtruck ja BCD coctailtruck
* Hoovis on mõnusad istumisalad ja vesipiibu lounge ning meeleolu loob DJ Heiki Pärn
* Kel huvi, mida tulevik toob, saab läbi astuda ennustaja telgist
* Lauajalgpalli turniir
* Fotoboks

20.00 Kontsert täis huumorit ja parimat muusikat ühelt Eesti osavaimalt sõnaseadjalt: hoovilaval – Jarek Kasar
20.40 DJ Heiki Pärn
21.00 Hoovilaval Karl-Erik Taukar Band
22.00 DJ Heiki Pärn

Piletid:

Eelmüügipilet on 5 €, mille palume tasuda Tallinna Majanduskooli vilistlaskogu KÄRM arvelduskontole:
Vilistlaskogu KÄRM
EE551010022002685006 SEB pank

Eelmüügist pileti ostnutele tervitusjook tasuta!

Pilet kohapeal 5 € (ei sisalda tasuta tervitusjooki).
Tasuda saab nii sularahas kui ka kaardiga (eelistatud on kaardimaksed).
Pere pisimatele on sissepääs tasuta.

Sündmuse ohutusnõuded!

Tallinna Majanduskooli prioriteet on kõigi sündmusel osalejate, esinejate, korraldajate ja partnerite turvalisus ning hoitud tervis, nii et haigena püsi kodus!

Sündmusele tulles veendu, et oled terve!

Kui tunned, et rahvarikkal üritusel peaksid kandma enda või teiste kaitseks näomaski, siis palume seda julgelt ja häbenemata teha. Soovi korral jagame osalejatele maske ka sissepääsuväravas.

Samuti palume pöörata tähelepanu igasuguste viiruste vältimise võimalustele, kasutades sh. nii enda isiklikke kui ka kohapeal olevaid desinfitseerimisvahendeid.

Hoia turvalist distantsi!

Lisainfo saamiseks kirjuta: karita.leppsoo@tmk.edu.ee