30. November 2022

Heategevuslik jõululaat 5.-17.12.2022

Sel aastal toimub 5.-17. detsembrini Tallinna Majanduskoolis esmakordselt heategevuslik jõululaat, mille tulu annetatakse vähiravifondile “Kingitud elu”.

Kutsume üles kõiki koolipere liikmeid jõululaadast osa võtma!

Meil kõigil on kodus esemeid, mis on uued ega ole kunagi kasutust leidnud või mida me enam ei vaja, kuid mis on edasi kinkimiseks uueväärsed ning vääriks “uuele elule” aitamist. Olgu selleks siis kingitud raamat, mis kingi saajal juba eelnevalt olemas oli, hobi korras valminud käsitöö, vanaemalt kingiks saadud järjekordne tutikas sokipaar, hoidised vms.

Laadal otsest müügitegevust ostja-müüja vahel ei toimu selle traditsioonilises võtmes, vaid toote saab asetada kooli fuajees asuvale laadaletile, kuhu see jääb endale uut omanikku ootama. Soovi korral võite toote juurde lisada ka tulevasele omanikule mõeldes eseme saamis/loomisloo, jõulusoovid või toote täpsema kasutusjuhendi. NB! Kõik toiduained palume eelnevalt pakendada, et need saaks kohe koju kaasa võtta.

Kõikide esemete alghinnaks on 5 eurot. Hinnalage ei ole, kuivõrd annetuskasti makstava summa otsustab ostja ise. Nii võibki suure hoole ja armastusega tehtud või muul moel hinnalise eseme puhul annetuskasti jätta summa oma sisetundele ja soovile vastavalt.

Annetuskast asub laadaletil.

Aitäh kõigile heategijatele!

Heategevuslik jõululaat on ellu kutsutud tänavu meie seast lahkunud õpetaja ja õppetööaudiitori Anti Radiku mälestuseks.

Kaunist ja lootusrikast pühadeootust!

Lisaküsimuste korral palume ühendust võtta aadressil tmk@tmk.edu.ee