12. Aprill 2023

Fotokonkurss “Tallinna Majanduskool läbi inimeste”

1906.aastal Gustav Narusbeki Erakaubanduskoolina tegevust alustanud tänane Tallinna Majanduskool on mitmete liitumiste, nime ja asukoha vahetuste tulemusena kujunenud omanäoliseks, selge identiteediga tunnustatud kutseõppeasutuseks.

Alates 1993. aastast kannab kool Tallinna Majanduskooli nime ning sel sügisel, 14. oktoobril saamegi tähistada Tallinna Majanduskooli 30. sünnipäeva.

Kuivõrd kool tähendab ennekõike inimesi, siis kutsume kõiki koolipere liikmeid osalema fotokonkursil  “Tallinna Majanduskool läbi inimeste”, et läbi fotode avada Tallinna Majanduskooli olemust.

Žürii valib välja kokku 30 fotot, mis saavad kaunistama koolimaja. Ühtlasi valib žürii välja ka ühe võidufoto, mille autorile on välja pandud auhinnaks Photopointi kinkekaart summas 500 eurot.

Üks inimene võib esitada konkursile ka mitu fotot.

Võidufotodest koostatakse majanduskooli 30. sünnipäeva auks ka digitaalne fotoalbum.

• Konkursil osalejatel palume eelnevalt registreeruda siin
  • Fotod saab üles laadida siia.
  • Foto üleslaadimisel palume kommentaaridesse lisada ka foto pealkirja, autori nime ja jäädvustamise aja.
  • Esitada võib nii mobiili- kui ka digitaalkaameraga pildistatud värvilisi või mustvalgeid fotosid, mis edastatakse ülaltoodud lingi kaudu.
  • Palume jälgida, et esitatud fotod oleksid piisavalt hea kvaliteediga.
  • Piltide töötlemisel tuleb silmas pidada head tava ja kujutise tõepärast ning loomulikku esitust.

Ootame teie fotosid kuni 30.06.2023.

Elagu Tallinna Majanduskool!