30. Detsember 2020

Elu ilma pidudeta on nagu pikk teekond ilma puhkepausideta. Uuel aastal saab pidu!

Tallinna Majanduskooli kui Eesti ühe vanima kutseõppeasutuse lugu sai alguse 1906. aastal, mil asutati Gustav Narusbeki Erakaubanduskool. Kool on kandnud läbi aegade väga erinevaid nimesid ning asunud mitmetes erinevates hoonetes Tallinna eri paigus. Kirju kujunemisloo tulemusena on tänane Tallinna Majanduskool erakordne kombinatsioon väärikast ajaloost, silmapaistvast vilistlaskonnast ning igal ajal hinnatud kompetentsidest.

Kooli 115. sünnipäevale pühendatud juubeliaastasse mahub mitmeid ettevõtmisi, mis aitavad kooli väärikat ajalugu esile tuua, sh

• Lühifilm kooli vilistlaskogust KÄRM
  • Kooli ajalugu ning vilistlaste lõpupilte tutvustav digitaalne pildipank
  • Podcastid vilistlastega ettevõtluse teemadel, jagamaks tänaste õppijatega vilistlaste silmapaistvaid edulugusid ja õpetlikke ebaedu lugusid