27. September 2019

Toimus esimene sisekoolitus “Video- ja audiovahendid”

25.09.2019 toimus Tallinna Majanduskoolis selle õppeaasta esimene sisekoolitus õpetajatele sarjas “Digivahendid õppetöös”. Koolituse teemaks oli “Video- ja audiovahendid“, kus tutvustati lihtsamaid  selle valdkonna vahendeid: Hangouts, Zoom ja Skype. Antud vahendeid saaksid õpetajad kasutada õppetöö läbiviimisel ja õppevideote loomisel. Esimesesl kohtumisel keskendusime rühmavideovestluse läbiviimisel Hangouts keskkonnas. Vaadeldi ka täiendavalt Zoom ja Skype võimalusi.

Koolitusel osalesid: Meeli Miidla-Vanatalu, Katrina Zahharov, Kristina Kask, Jaan Olt, Külli Nõmme, Helen Raid, Ene Altpere, Svetlana Trofimova, Anna Sidorenko ja Alar Sistok. Täpsemalt saab antud koolituse materjalidega  tutvuda MOODLE e-kursusel “1. Video- ja audiovahendid.

Kursusele pääsemiseks kontakteeruda TMK haridustehnoloogidega.

TMK haridustehnoloogid
Heikki Eljas ja Valdek Putkemaa