6. Oktoober 2020

Aitäh teile, head Tallinna Majanduskooli õpetajad!

Meil siin, Tallinna Majanduskoolis, on rohkelt põhjuseid oma kooli üle uhkust tunda! Kõrgustesse küündivad sisseastumiskonkursid ja kõrge soovitusindeks kõneleb sellest, et meid usaldatakse ja hinnatakse. Aga mis on see, mis teeb majanduskooli nii populaarseks ja kõrgelt hinnatuks? Meie usume, et need on meie õpetajad!
Kindlasti ei ole see lihtne väljakutse, et liita ligi 200 õpetavat oma ala asjatundjat ühte ja hästi toimivasse tervikusse, ent meie nõudlike täiskasvanud õppijate tagasiside annab alust arvata, et me oleme päris hästi hakkama saanud.

Aitäh teile, head Tallinna Majanduskooli õpetajad, teie olete meie eduloo peakangelased ja me oleme teie üle uhked! Te olete meie jaoks asendamatud.