17. Detsember 2020

Aasta kinnisvaramaakler 2020 on Kaido Kaljuste

Palju õnne Aasta Kinnisvaramaakleriks valitud majanduskooli kinnisvaramaakleri eriala õppejõule ja arendajale, Kaido Kaljustele!

Igal aastal valib Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda enda liikmete seast ühe parima ja silmapaistvama maakleri ning teda tunnustatakse tiitliga Aasta Kinnisvaramaakler.

Konkursile sai esitada igast kinnisvaraettevõttest ühe kandidaadi ning oma hääle said anda kõik Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liikmed.

“18 aastat tagasi maakleriks hakates sai ruttu selgeks, et seda tööd ei saa teha kuidagi hobi korras ja poole kohaga. Enda klientide ja kolleegide jaoks tuleb alati olemas olla. Kvaliteetse teenuse osutamiseks peab ennast pidevalt koolitama ning oma teadmisi ka jagama. Nii ongi tänaseks minu teekond lisaks aktiivsele maakleriks olemisele ning uue kinnisvarabüroo RUUM24 käivitamisele viinud mind Tallinna Majanduskoolis uute maaklerite õpetamiseni ja Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja juhatusse, kus minu eesmärk on saavutada kinnisvaramaakleri elukutse reguleerimine riiklikul tasandil. Oman kinnisvaramaakleri ja täiskasvanute koolitaja kutsetunnistusi. Mul on maailma kõige põnevam amet ja ma ei vahetaks seda ühegi teise elukutse vastu.”

Kaido Kaljuste ütleb, et “Tallinna Majanduskool on maailma lahedaim kool ja ootan sinna kõiki õppima ning mul on väga hea meel, et saan kooli oma panuse anda!”

Kui Sind kinnisvara teemad kõnetavad, tule õppima Tallinna Majanduskooli!

Allikas: Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda

Foto: Tiit Mõtus