10. Juuni 2022

Lõpuaktuste ajakava 2022

Tallinna Majanduskooli lõpuaktused toimuvad 16. ja 17. juunil.

Aktusele, mis toimub aulas, ootame vaid lõpetajaid. Külalised saavad aktust jälgida kooli sisehoovis ülekandeekraanilt või ruumis C214 ja B103.

Samuti on aktust võimalik jälgida reaalajas https://www.twitch.tv/tallinnamajanduskool

Peale aktust toimub kooli hoovis nii õnnitlemine kui ka traditsiooniline lõpetajate pildistamine.

16. juunil kell 13 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• Sotsiaalmeedia spetsialist
  • Ärikorralduse spetsialist
  • Väikeettevõtja

16. juunil kell 15 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• Nooremprojektijuht
  • Personalispetsialist

16. juunil kell 17 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• E-turunduse spetsialist
  • Ostu- ja hankespetsialist
  • Meeskonnajuht

17. juunil kell 13 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• Maksuspetsialist
  • Raamatupidaja

17. juunil kell 16 toimuval aktusel antakse üle tunnistused järgmiste erialade lõpetajatele:

• Sekretär
  • Õigusassistent
  • Kvaliteedispetsialist
  • Kinnisvaramaakler

Palju õnne kõigile lõpetajatele!