25. Juuni 2021

Too sõber kooli – soovituskampaania 2021

Meie siin Tallinna Majanduskoolis oleme veendunud, et meil õpivad ja töötavad maailma parimad inimesed! Ja me usume, et sama toredad on ka meie õpilaste, õpetajate ja vilistlaste sõbrad!

Sellega seoses teeme Sulle ettepaneku – kutsu oma nutikas ja tore sõber majanduskooli õppima.
Peavõit on see, et meie armas koolimaja on sügisel täis just meile sobivaid, majanduskooli nägu ja tegu inimesi!
Ja tore on muidugi ka see, et loosime kõikide soovitajate vahel välja 10 tahvelarvutit Lenovo Smart Tab M10 Plus!

Selleks, et võita:

Kui Sinu soovitatu esitab avalduse, pääseb õppijate nimekirja ja alustab sügisel TMK-s õpinguid, siis osaledki loosis ning võid osutuda õnnelikuks võitjaks! 🤩

Võitjad kuulutame välja 15.oktoobril, kui tähistame kooli 115. sünnipäeva!

Soovituskampaanias osalejatele piiranguid ei seata ning osalema on oodatud kõik, kes soovivad aidata oma heal sõbral, pereliikmel või kolleegil leida õpinguteks sobiv võimalus Tallinna Majanduskooli näol.