E-turundusspetsialist (jätkuõpe)

5. taseme kutseõpe jätkuõpe väikeettevõtjale
Sessioonõpe:
õppetöö toimub 1 kord kuus K-L

EKAP on Eesti kutsehariduse ainepunkt. 1 EKAP vastab 26 tunnile tööle ehk ühele nädalale õppuri tööle, millesse on arvestatud kontaktõpe, iseseisev töö, praktika ja e-õpe ning teadmiste kontroll.

E-turundusspetsialistina mõistad virtuaalset maailma.

Majanduskoolis õpid, kuidas panna püsti oma äri virtuaalmaailmas. Sa õpid mõistma, kuidas töötab e-turundus ja milliseid tegevusi saab teha e-maailmas, kus me igapäevaselt aina enam aega veedame. Sa saad selgeks, kuidas paista välja bännerite maailmas ning mõistad, kuidas panna sisuturundus enda kasuks tööle. Õpetame Sulle selgeks kõik vajalikud infotehnoloogilised vahendid ja õigusaktid.

Peale kooli lõpetamist oskad oma ettevõtet arendada e-kanalites ning tuua seda veelgi enam oma sihtrühmale nähtavale. Sa oskad juhtida projekte ning saad majanduskeskkonnas suurepäraselt hakkama.

Õppekava peamised ainemoodulid:

• Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas
  • E-turundustegevuste juhtimine
  • E-turundustegevuste korraldamine

Valikõpingud:

• E-poe loomine
  • Kultuuride vahelised erinevused rahvusvahelises turundustegevuses
  • Intellektuaalse omandi kaitse, autoriõigused
  • Graafiliste elementide animeerimine
  • Sündmuse loomine
  • Podcasti loomine
  • IT-õigus, andmekaitse ja reklaamiseadus
  • Tehisintellekti ohud ja võimalused digiturundajale

Õppekava rakenduskava

Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega VÕTA.

Praktika

Praktika maht on 18 EKAPit.

Tallinna Majanduskooli praktikakorralduse eeskiri

Sisseastumine

E-turundusspetsialisti erialale saad asuda õppima, kui Sul on väikeettevõtja eriala lõpu- või kutsetunnistus või mõne muu ärinduse valdkonna lõpu- või 5. taseme kutsetunnistus või vastavate kompetentside olemasolu. Sisseastumiseks esita eelneva hariduse tõend ning portfoolio, mis kinnitab Sinu omandatud oskusi ja vastavalt vastuvõtueeskirjas toodud lisadokumendid.

Loe lisa vastuvõtueeskirjast.

Seotud lood

Mis on Sinu MIKS? Tallinna Majanduskooli e-turundusspetsialisti eriala vilistlase Kanni Kallastu teekond turundajaks