Tööandjale

Tallinna Majanduskool pakub abi kvalifitseeritud spetsialisti leidmisel. Meie abiga saate tõsta oma töötajate teadmistepagasit sobiva täiendkoolituse kaudu.
Töötaja ja praktikandi leidmine:

  • info listidesse – on kiireim infokanal, et edastada töö- ja praktikapakkumisi. Pakkumised saatke aadressile oppeosakond@tmk.edu.ee. Saadetud pakkumised vaadatakse enne listidesse edastamist meie töötajate poolt üle.
  • töökuulutus stendile – e-postiga või tavalise postiga saadetud töökuulutuse paneme kooli infostendidele. Töökuulutusi lisame stendile 1 kord nädalas. Kuulutuse soovitatav formaat: A4
  • ettevõtete esitlused Tallinna Majanduskoolis – Teil on võimalus tutvustada oma ettevõtet meie õppuritele – see on suurepärane võimalus otsekontaktide sõlmimiseks. Leiame sobiva ruumi tutvustuse läbiviimiseks ja organiseerime informatsiooni levitamise õppurite hulgas

Saada meile oma koolitussoov

Palun jätke meile oma koolitussoov ja kontaktandmed. Võtame Teiega koolituse üksikasjade täpsustamiseks ühendust kolme tööpäeva jooksul. Lisage sisuks kontaktisik, organisatsioon, kontakttelefon, e-post, kellele koolitust soovite ja millised võiksid olla koolitusel käsitletavad teemad.

Svea Üksküla
tel: ++372 650 7854
e-post: svea@tmk.edu.ee