Praktikapartnerile

Praktika- ja tööpakkumised õpilastele

Tallinna Majanduskool pakub abi kvalifitseeritud spetsialisti leidmisel.

Töötaja ja praktikandi leidmine:

• info õpilastele e-postkasti: on kiireim infokanal, et edastada praktika- või tööpakkumisi. Saadetud pakkumised vaadatakse enne listidesse edastamist üle.
  • praktika- või töökuulutus infostendile: e-postiga saadetud kuulutuse paneme üles kooli fuajees asuvale infostendile. Kuulutuse soovitatav formaat on A4.
  • ettevõtete esitlused Tallinna Majanduskoolis: teil on võimalus tutvustada oma ettevõtet meie õppuritele – see on suurepärane võimalus otsekontaktide sõlmimiseks. Leiame sobiva ruumi tutvustuse läbiviimiseks ja organiseerime informatsiooni levitamise õppurite hulgas.

Praktikakorraldusega Tallinna Majanduskoolis saab tutvtuda siin.

Täiendav info töö- ja praktikapakkumiste osas:
Nevel Laanekivi
Telefon: 5684 5059
E-post: nevel.laanekivi@tmk.edu.ee

Tellimuskoolitused ettevõtetele

Lisaks paindlikule õhtu- ning sessioonõppele viime läbi ka tellimuskoolitusi ettevõtetele äri-, personali-, turundus-, finants-, õigus- ja haldusteemadel. Pakume nii valmis pakette eeltoodud teemadel kui ka just teile koostatud koolitusprogrammi, milles lähtume erisoovidest ning ettevõtte ja valdkonna spetsiifikast. Paneme koostöös paika koolituse mahu, koolitajad, toimumise koha ja aja.

Täiendav info koolituste osas:
Merike Paat
E-post: merike.paat@tmk.edu.ee