Tööandjale

Tallinna Majanduskool pakub abi kvalifitseeritud spetsialisti leidmisel.

Töötaja ja praktikandi leidmine:

  • info õpilastele e-postkasti: on kiireim infokanal, et edastada praktikapakkumisi. Pakkumised saatke aadressile oppeosakond@tmk.edu.ee. Saadetud pakkumised vaadatakse enne listidesse edastamist meie töötajate poolt üle.
  • töökuulutus stendile: e-postiga saadetud töökuulutuse paneme kooli infostendidele. Töökuulutusi lisame stendile 1 kord nädalas. Kuulutuse soovitatav formaat: A4
  • ettevõtete esitlused Tallinna Majanduskoolis : Teil on võimalus tutvustada oma ettevõtet meie õppuritele – see on suurepärane võimalus otsekontaktide sõlmimiseks. Leiame sobiva ruumi tutvustuse läbiviimiseks ja organiseerime informatsiooni levitamise õppurite hulgas.

Saada meile oma koolitussoov

Meie abiga saate tõsta oma töötajate teadmistepagasit sobiva täiendkoolituse kaudu. Palun jätke meile oma koolitussoov ja kontaktandmed. Võtame Teiega koolituse üksikasjade täpsustamiseks ühendust kolme tööpäeva jooksul. Lisage sisuks kontaktisik, organisatsioon, kontakttelefon, e-post, kellele koolitust soovite ja millised võiksid olla koolitusel käsitletavad teemad.

Svea Üksküla
tel: ++372 650 7854
e-post: svea@tmk.edu.ee