Õpilaskodu

Kontaktaadress

Tallinna Majanduskooli õpilaskodu aadress:
Nõmme tee 5
Tallinn 11315

Õpilaskodu juhataja:

Katrin Kirsipuu
Telefon: 562 81 690
e-post: katrin@tmk.edu.ee

Õpilaskodu valvelaud töötab 24h
Valvelaua telefon: 562 81 689

Õpilaskodu sisekorra eeskiri

Tulekahju korral tegutsemise plaan

Õpilaskodu regstreerimisleht 2019 näidis

Õpilaskodu koha ülesütlemisavaldus näidis 2019

Õpilaskodus  on kahekohalised toad 3 ja 4 toalistes boksides. Boksis on ühiskasutuses köök ja WC, mida elanikud peavad graafiku alusel koristama.

Duširuumid asuvad õpilaskodu I korrusel.

II korrusel  õppimis-ja puhketuba, spordisaal ning arvutiruum.

Elanikel on võimalik kasutada pesumasinat, laenutada tolmuimejat ja triikrauda.

Voodipesu, tekid-padjad, vajaminevad sööginõud peavad õpilastel endal olema.

Tallinna Majanduskooli sisseastujatel on õigus saada majutust TMK õpilaskodus. Selleks palume helistada valvelauda ja registreerida oma nimi nädal enne majutuse algust. Kui õpilane on kohale tulnud, peab ta täitma valvelauast saadud avalduse.

Õpilaskodu juhataja sõlmib kohataotlejaga lepingu, mis annab õiguse elada õpilaskodus. Õpilane annab valvelauas allkirja, mis tõendab, et ta on registreeritud TMK õpilaskodu elanikuks.

Õpilaskodust saavad sessioonõppe õpilased ja sisseastujad laenutada voodipesu. Olemas on ka tekid-padajd.

Õpilaskodust lahkudes peab õpilane võtma  valvelauast lahkumisavalduse ja end valvelauas välja kirjutama ja selle kohta allkirja andma. Vastasel juhul ei maksab ta jätkuvalt kohamaksu, kuna on endiselt registreeritud õpilaskodu elanikuna.

Arve õpilaskodus elatud perioodi eest saadetakse elaniku e-mailile. Arve peab tasuma ettenähtud tähtajaks. Võlglastel ei ole õigust õpilaskodus elada.

Avaldusi uueks õppeaastaks 2019/2020 võtame vastu alates 22.07 kuni 20.08. 2019.

Võlgnikud ei saa uut lepingut sõlmida.

Õpilaskodusse vastuvõetute nimekiri avaldatakse kodulehel.