Printimine

Tallinna Majanduskoolis on õppurite õppetöö abistamiseks 2 avalikku printerit.
Printerid asuvad õppehoone A ja B korpuse esimese korruse koridorides ja nad on tähistatud asukoha järgi „A1-Printer“ ja „B2-Printer“.
Printimiskäsku on võimalik saata igast kooli arvutist. Printimiseks logi ennast kooli arvutisse. Enne printimiskäsu andmist vali alati sulle sobiv lähim printer. Mine prinditud materjalile järgi.
Enda printimise ajalugu saad enda (kooli) kontoga sisse logides vaadata aadressilt https://uniflow2.tmk.win/pwclient. Link avaneb ainult kooli sisevõrgus (kooli arvutis või wifis).

Veateate ilmnemisel tuleb vajutada ADVANCED -> Proceed to ____ (Google Chrome) või More Information -> Go on to the webpage (Internet explorer).

Printimine kooli arvutist on tasuline

Printimislimiiti saab osta raamatukogust kaardimaksega. Vaata printimise hinnakirja allpool.
Printimislimiiti ostetakse juurde täiseurodes. Kasutamata printimislimiit suletakse õppeaasta lõpus hiljemalt 30 juunil. Realiseerimata printimislimiidi summat tagasi ei maksta, sellelt ei tasuta intresse ning seda järgmisesse õppeaastasse üle ei kanta.

Kooli arvutist printimiskäsu andmiseks ei pea printerisse sisse logima. Enne printimiskäsu andmist kontrolli arvutis printeri valikut, valides kas „A1-Printer“ või „B2-Printer“ ja vaata üle printimise valikud, vajadusel korrigeeri.

Skaneerimine printeriga A1 või B2

Skaneerimine on tasuta.
Kooli avaliku printeriga skaneerimiseks pead ennast enda kooli kontoga sisse logima.
Käivita digitaalne juhtpaneel nupule vajutusega (kui see on uinuvas olekus).
USER NAME (kasutajanimi) reale kirjuta enda kooli konto kasutajanimi ilma domeeni (@tmk.edu.ee) lõputa. PASSWORD (salasõna) reale kirjuta sulle teadaolev salasõna.
Sisse logimise lõpetamiseks anna käsk OK.

Vajutage nupule Scan ja valige faili saatmise asukoht. Valikud on: 1) enda e-posti aadressile, valides „Email“; 2) enda kodukataloogi (arvutisse logides „H“ ketas), valides „kodukataloog“
Skaneerimise eelvaateks vajutada „Touch to scan and perview“ või koheseks salvestuseks „Send või Scan“.
Peale töö lõpetamist logi kindlasti välja käsklusega Sign Out.

Printimise (või koopiate tegemise) hind

Printimise eest saab tasuda TMK raamatukogus

2020/2021 õppeaasta printimise hinnakiri:

A4 mustvalge 1 leht 0.10€
A3 mustvalge 1 leht 0.90€
A4 värviline 1 leht 0.40€
A3 värviline 1 leht 0.90€