Praktika- ja tööpakkumised

Tööd saab PHP programmeerija (tähtaeg 14. jaanuar, asukoht Tallinn)!

Hea tudeng!

Seoses ettevõtte kasvuga otsime oma meeskonda PHP programmeerijat, kelle tööülesanneteks  e-poodide ja infosüsteemide programmeerimine. Väga hea võimalus asuda tööle e-kaubanduses!

Aedes Web Solutions pakub digiäri kasvatamise analüüsi, loob uusi e-äri lahendusi Magento platvormile ning hooldab olemasolevaid e-ärisid. Kiire kasvu tõttu oleme viimased kaks aastat saanud Äripäeva gaselli auhinna ning hetkel töötab ettevõttes 30 inimest. Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja ainuke Eesti kapitalil olev Magento partner. Meie klientide hulka kuuluvad poed nagu Chicco, Goldtime, Home4You, Loverte, Weekendshoes, Norman Optika jpt, aga ka LHV järelmaks ja Everypay.

Töökuulutusest loe lähemalt aadressil http://bit.ly/aedes_töö ning kandideeri hiljemalt 14. jaanuaril. Kõik kandideerijad saavad tagasisidet.


Küsimuste korral pöördu julgelt: Helina Romantsov, helina@aedes.ee, 55680891


Karja Pagariäri otsib müügiesindajaid 


Hei, tudeng!
 
Kas tunned, et õpingute kõrvalt jääb aega üle ja lisaraha kulub ära?
 
Tule meile haldusspetsilistiks. Sotsiaalkindlustusamet pakub võimalust teha seda paindlikult, poole koormusega, tasuga 500.- kuus (brutosummana).
 
Mida tegema peab?
 
Korraldama, vahendama, organiseerima, lahendama. Kõik olmeprobleemid mis meie kontoris tekkida võivad alates bürootarvete tellimisest kuni lambipirni vahetuse korraldamiseni on sinu lahendada. Kui sulle meeldib inimestega suhelda ja oled „sebija – tüüp“, siis on see töö sinu jaoks.
 
Oled huvitatud?
 
Saada oma tutvustus läbi  Videolind keskkonna https://videolind.com/i/kg0D .Sul on võimalus vastata kolmele küsimusele endale sobivas kohas vabalt valitud ajal. Videointervjuu eeldab kaamera ja mikrofoniga arvuti olemasolu ning toimib Google Chrome, Mozilla Firefoxi ja Opera lehitsejatega. NB! Mobiilis Videolind keskkond ei toimi! Esimese sammuna loo endale Videolindi kasutaja. Enne vastamist saad sooritada testkatse. Kui Sa pole oma vastusega rahul, on Sul iga küsimuse puhul võimalik ka teist korda vastata. Varu aega umbes 30 minutit. Videolind keskkonnas küsimustele vastamine on konfidentsiaalne ning intervjuud ei edastata kolmandatele osapooltele. Tehniliste tõrgete korral võra ühendust help@videolind.com. Kui jääd hätta videosalvestuseks vajalike tehniliste vahenditega, anna sellest meile teada Keskkonnas registreerumine ja videointervjuul osalemine: https://videolind.com/i/Ln5w.
 
Sinu videointervjuud ootame kuni 04.11.2018
 
Kui midagi jäi segaseks võta ühendust:
 
Maire Kruusmaa maire.kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee; telefon 5172865