Õpilaskodu

Tel. 651 3101
E-post opilaskodu[ät]tmk.edu.ee

Asukoht

Tallinna Majanduskooli õpilaskodu asub Lillekülas, Nõmme tee 5. Kohale saab sõita bussiga nr 17 , Hauka peatus, või 23  bussiga, Lilleküla peatus.

Aadress

Tallinn, 11315
Nõmme tee 5

Majutamine

Õpilaskodu üürivõlgnike kohataotlusi ei rahuldata.

Õppureid majutatakse õpilaskoju ainult kooli direktori käskkirja alusel. Koha saamiseks tuleb esitada avaldus õpilaskoju opilaskodu[ät]tmk.edu.ee.

Soovitavalt palume avaldusse märkida, millist tuba soovitakse.

Teiste koolide õppurid esitavad õpilaskodu juhatajale tõendi koolist, kus nad õpivad, ja avalduse. Kohtade olemasolul avaldus rahuldatakse.

Toad on õpilaskodus kahe- ja kolmekohalised. Renoveeritud toad asuvad kolme- või neljatoalistes korterites. Korteris on köök ning WC. Köögis on külmkapp, elektripliit ning uus köögimööbel. Tubades on uus mööbel.

NB! Mikrolaineahju kasutamine on õpilaskodus keelatud.

Õpilaskodus on õppuritele kasutamiseks jõusaal, puhkeruum, internetituba ja tuubikum (neile, kes soovivad õppida rahus ja vaikuses).

Pesu pesemiseks on olemas pesumasin ja kuivati.

Duširuumid asuvad  I korrusel.

Voodipesu, tekid, padjad, käterätid  tuleb õpilaskodusse majutatud õppuritel, va sessioonõppe õppurid, endal kaasa võtta.

Õpilaskodusse elama asudes registreeritakse end õpilaskodu valvelauas ja sõlmitakse leping. Kui õpilane õpilaskodus enam elada ei soovi, siis teatab ta sellest õpilaskodu juhatajale, koristab oma toa ja võtab kaasa kõik talle kuuluvad asjad ning tingimata registreerib end valvelauas õpilaskodu elanike nimekirjast välja. Väljakirjutamata õppur on kohustatud jätkuvalt tasuma kohamaksu.

Õppurid, kes on otsustanud elada õpilaskodus, hoiavad oma korteris puhtust ja korda ja  elavad reeglite järgi, mis on kehtestatud kodukorras.

Tallinna Majanduskooli õpilaskodu