Kool tunnustab

Tallinna Majanduskoolil on välja kujunenud traditsioon autasustada oma töötajaid ja õppijaid Eesti Vabariigi aastapäeval 24. veebruaril kooli teenetemärgi, aukirja või tänukirjaga.

2017
Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Ene Altpere
Julia Zaitšenkova

Autasustatud aukirjaga
Raivo Luts -5 aastat Tallinna majanduskoolis
Jaanus Konsa - 5 aastat Tallinna majanduskoolis
Eveli Rea - 5 aastat Tallinna majanduskoolis

Autasustatud tänukirjaga
Tatjana Moroz - aasta arendaja 2016
Elen Raudsepp - aasta kolleeg 2016
Renate Püss - kõige silmapaistvam ja koostööaltim rühmavanem
Annika Saar - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht
Meriliis Krais - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht
Piia-Mai Kasemaa - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht
Luigi Mälk - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht

2016
Autasustatud II järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 20 aastat)
Külli Nõmme

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Ülle Paju
Heli Priimets
Marika Saluste
Kaidi Vanatoa

Autasustatud aukirjaga
Viktor Arhipov - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Ülle Lossmann - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Ester Raiend - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Heli Rannik - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Elen Raudsepp - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Õilme Saul - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Helle Sommer - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Lea Tingas - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Kristel Kirsipuu - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis
Raivo Meri - 5 aastat Tallinna majanduskoolis
 

Autasustatud tänukirjaga
Janne Kerdo - aasta pedagoog 2015
Janne Kerdo - parim arendaja 2015
Ülle Paju- arvestusalaste uurimistööde konkursil eriauhinna saanud lõputöö juhendaja
Jaana Saluste - arvestusalaste uurimistööde konkursil eriauhinna  võitja
Mari Sutri - vabariiklikul raamatupidajate kutsevõistlusel III koht
Eveli Rea - õppeprotsessi edukale läbiviimisele kaasaaitaja
Nadežda Demidova - õppeprotsessi edukale läbiviimisele kaasaaitaja
Kaidi Vanatoa - tunniplaanide operatiivse ja asjatundliku koostamise eest
Tatjana Moroz - tubli tegu 2015: kooli reklaamürituse korraldamise eest
Maiken Vuks - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht
Jaan Miikael Rääts - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht
Kadri Tõrva - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht
Liisi Tamra - ärierialade vabariiklikul meeskondlikul kutsevõistlusel I koht
Heli Rannik - õppurite eduka juhendamise eest ärierialade meeskondlikul kutsevõistlusel

2015
Autasustatud I järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 30 aastat)
Ahto Mülla
 

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Lembit Pikker
Anne Ilp
Tatjana Moroz
Andres Õige
Heikki Eljas
Janne Kerdo
Niina Moiskaja

Autasustatud aukirjaga
Merike Kuuspalu - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Aare Klooster - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Kristina Kask - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Piret Ustal - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis

Autasustatud tänukirjaga
Kristina Kask - aasta pedagoog 2014
Lilia Knõš-Krjukov - parim arendaja 2014
Kerly Randlane – parima lõputöö juhendaja maksunduse erialal
Elo Madiste - parima lõputöö juhendaja maksunduse erialal
Carina Helimets - EML majandusvaldkonna lõputööde konkursil II koht
Evelyn Liivamägi - pikaajalise koostöö ja arendustegevuse eest maksunduse erialal
Eveli Stachelstrauch - EML majandusvaldkonna lõputööde konkursil III koht
Signe Suurvarik - tulemusliku koostöö eest õppekava “Klienditeenindaja pangas“ arendamisel
Aare Klooster - sõnavõistlusel auhinnavääriliseks tunnistatud uudissõna “Nöha“ eest
Rainer Lill - sporditegevuse eestvedamise eest koolis
Niina Moiskaja - kooliruumide puhtuse tagamise eest
Ljudmila Kravtšuk - kooliruumide puhtuse tagamise eest
Tatjana Malinina - kooliruumide puhtuse tagamise eest
Tatjana Stepanova - kooliruumide puhtuse tagamise eest
Julija Zaitšenkova - kooliruumide puhtuse tagamise eest
Silvia Savkina - kooliruumide puhtuse tagamise eest

2014
Autasustatud II järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 20 aastat)
Ene Seene
Milvi Tuppits

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Helga Valter
Inna Lopatina
Katrin Kirsipuu

Autasustatud aukirjaga
Monika Aas - 15 aastat Tallinna Majanduskoolis
Ingrid Voll - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis
Lilia Knõš-Krjukov - 5 aastat Tallinna majanduskoolis
Christian Brazier - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis
Kalev Mõttus - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis

Autasustatud tänukirjaga
Anne Ilp - aasta pedagoog 2013
Jaanus Konsa - parim arendaja 2013
Tõnis Blank - pikaajalise koostöö ja arendustegevuse eest raamatupidamise erialal
Kristina Kask - tubli töö eest õpetajate esindamisel kooli juhtkonna koosolekutel
Ave Nurmbek - õppeinfosüsteemi eduka juurutamise eest
Heli Rannik - kindlustusspetsialisti ja turundusspetsialisti õppekava koostamise eest
Heikki Eljas - VANKeR projekti eduka elluviimise eest
Janne Kerdo - ülekooliliste ürituste organiseerimise eest
Anne Ilp - õppurite eduka juhendamise eest sekretäride kutsevõistlusel
Ester Raiend - õppurite eduka juhendamise eest sekretäride kutsevõistlusel
Aime Põlluvee-Juurik - raamatupidajate kutsevõistlustel II koha saavutanud Aira Viirese juhendaja
Aira Viires - Vabariiklikul raamatupidajate kutsevõistlusel II koht
Viktor Arhipov - lõputööde parimale juhendajale
Sven Enok – Eesti Maksumaksjate Liidu majandusvaldkonna bakalaureuse- ja lõputööde konkursil III koht
Heli Rannik – õppurite eduka juhendamise eest ettevõtlusalasel kutsevõistlusel “Äripäevad 2013“

2013
Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Helle Liblik
Leelo Mander

Autasustatud aukirjaga
Nadezda Demidova - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis
Maret Remmelgas-Tikko - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis
Ljubov Gromova - 25 aastat Tallinna Majanduskoolis
Helen Raid - 25 aastat Tallinna Majanduskoolis
Zoja Vaks - 25 aastat Tallinna Majanduskoolis

Autasustatud tänukirjaga
Õilme Saul - aasta pedagoog 2012
Helle Liblik - parim arendaja 2012
Heli Rannik - tubli tegu 2012, juhtimise ja halduse õppekavarühma akrediteerimise eestvedaja
Rain Adamson - aasta kolleeg 2012
Ahto Mülla - Heinrich Baueri portree koolile tagasitoomise eest
Aime Põlluvee-Juurik - raamatupidamise kutsevõistlustel parima tulemuse saavutanud Kertu Noole juhendaja
Anne Ilp  -õppurite eduka juhendamise eest sekretäride kutsevõistlusel
Ester Raiend - õppurite eduka juhendamise eest sekretäride kutsevõistlusel
Ülle Paju, Piret Ustal, Katrin Kirsipuu - parim personaliüritus 2012 korraldajad
Kertu Nool - vabariiklikul raamatupidajate kutsevõistlusel II koht
Kristi Paavel - arvestusalaste uurimistööde vabariiklikul konkursil I koht
Olga Tšernikova - maksundusalaste uurimistööde vabariiklikul konkursil II koht
Hanna Villberg - Meeskondlik I koht kutsemeistrivõistlustel Äripäevad 2012
Miina Pisa - Meeskondlik I koht kutsemeistrivõistlustel Äripäevad 2012
Timo Kukk - Meeskondlik I koht kutsemeistrivõistlustel Äripäevad 2012
Risto Kriik - Meeskondlik I koht kutsemeistrivõistlustel Äripäevad 2012

2012
Autasustatud II järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 20 aastat)
Raivo Täht

Autasustatud aukirjaga
Ene Altpere - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis
Toivo Tanning - 5 aastat Tallinna Majanduskoolis
Elo Madiste - pikaajalise tulemusliku koostöö eest
Egle Saska - personalitöö õppekava eestvedamise ja 2011. a valminud rakendusuuringu eest
Riina Rohelaan - personalitöö õppekava eestvedamise ja 2011. a valminud rakendusuuringu eest
Sirje Orvet - pikaajalise tulemusliku koostöö eest sekretäritöö õppe arendamisel

Autasustatud tänukirjaga
Anne Ilp - aasta pedagoog 2011
Evi Kikas - parim arendaja 2011
Viktor Arhipov - parim lõputööde juhendaja
Helen Raid - tubli tegu 2011, kooli kvaliteedisüsteemi eduka arendamise eest
Helle Liblik - rakendusuuringu TMK turundusstrateegia läbiviimise eest
Ülle Lossmann - rakendusuuringu TMK turundusstrateegia läbiviimise eest
Tatjana Moroz - silmapaistvate tulemuste eest e-õppe arendamisel
Õilme Saul - aktiivse osalemise eest ärijuhtimise osakonna tegemistes
Külli Nõmme - aktiivse osalemise eest ärijuhtimise osakonna tegemistes
Sander Nahkor - ERK noorte majandusarvestus alaste tööde konkursil I koht
Julia Tsmokun - ERK noorte majandusarvestus alaste tööde konkursil III koht
Mari Rämm - EML maksundusalaste uurimistööde võistlusel I koht
Marianne Salumaa - EML maksundusalaste uurimistööde võistlusel I koht
Julia Preitlova - aktiivse abi eest erialase vene keele õpiobjekti ettevalmistamisel
Ariane Vabul - aktiivse abi eest erialase vene keele õpiobjekti ettevalmistamisel

2011
Autasustatud II järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 20 aastat)
Tatjana Malinina
Krista Luhats

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Riin Seema
Tiiu Tammik
Lea Tingas
Viktor Arhipov
Maie Kotkas
Galina Lvova
Ester Raiend
Elen Raudsepp
Õilme Saul
Ene Vaksmaa
Ülle Lossmann
Heli Rannik
Helle Sommer

2010
Autasustatud I järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 30 aastat)

Svetlana Trofimova
Mare Visnapuu

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Aare Klooster
Merike Kuuspalu
Svetlana Moskal
Kristina Kask
Piret Ustal

2009
Autasustatud I järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 30 aastat)

Olga Jelfimova

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Monika Aas

2008
Autasustatud II järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 20 aastat)
Ljubov Gromova
Zoja Vaks
Helen Raid

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)
Maie Vaher

2007
Autasustatud I järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 30 aastat)

Silvi Malv
Jelena Parfjonova
Aare Ustaal
Jaan Olt

Autasustatud II järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 20 aastat)
Olga Jelfimova
SvetlanaTrofimova
Mare Visnapuu
Natalja Groznova
Ahto Mülla

Autasustatud III järgu teenetemärgiga (töötanud Tallinna Majanduskoolis 10 aastat)Ljubov Gromova
Zoja Vaks
Helen Raid
Krista Luhats
Tatjana Malinina
Raivo Täht
Ella Siidirätsep
Tiiu Ubar
Monika Nikitina-Kalamäe
Leili Helmar
Ene Seene
Milvi Tuppits
Valentin Tatšoha
Lemmi Šuvalov
Hans Aruniit
Asta Levandovskaja
Inge Aruniit
Katrin Kurmiste
Külli Nõmme
Valentina Zalipskaja
Arvo Sein