Uudis

Majanduskooli lühiloengud tulevad taas!

Tallinna Majanduskooli avatud loengud on kogunud niivõrd palu populaarsust, et toome meie parimad õppejõud ja menukamad teemad taas esile praktiliste minikoolituste näol. Jaanuaris on võimalik osaleda ajajuhtimise, veebruaris infotöö ja aprillis õigekeele koolitusel. 

Loengusarja avab 29. jaanuaril kell 17.30 Mare Muskat teemaga "Tähtajad kui kimbutajad".Miks oleme me inimestena seda tüüpi tegelased, kellel enne tähtaja vahetut saabumist on pea võimatu tegemistega pihta hakata. Mis siis saab kui tähtajad käivad üle pea ja kuidas neid taltsutada? Liitu üritusega Facebookis!

26. veebruaril kell 17.30 koolitab Eesti Juhi Abi Ühingu juhatuse esimees Janne Kerdo organisatsiooni infotöö teemal. Janne on koolitanud eelnevalt mitmetel Äripäeva koolitustel ning meiega tuleb ta otsima vastuseid järgmistele küsimustele:
• millised ülesanded, tegevused tuleb dokumenteerida ja miks?
• kuidas lihtsamini infot hallata?
• millised töökorralduslikud juhised koostada ja miks?
Liitu üritusega Facebookis!

23.aprillil võtab eesti keele õppejõud Kristina Kask ette keeleuuendused. ja 2018. aastal ilmunud juubeli-ÕSi ning viimase kümmekonna aasta muudatused õigekirjas. Üht-teist, mis on siiani vanamoodi, kuigi kasutus viitab muutustele.Keel on justkui elusolend ning kasvab ja muutub ajaga. Oma emakeeles õigesti kirjutamine pole aga alati teps mitte nii lihtne kui alati tundub. Kindlasti on koolitus eriti kasulik kirjandi kirjutajatele ning kõigile neile, kelle igapäeva hõlmavad eriilmelised tekstid. Liitu üritusega Facebookis!

Loengu tasuks on osaleja kohta 10 eurot ning seda on võimalik tasuda kohapeal kas kaardiga või sularahas. Loengute kohta annab täpsemat informatsiooni Svea Üksküla (svea@tmk.edu.ee)28.01.2019 07:47


Tagasi