Kutsehariduse nädal Tallinna Majanduskoolis

5.-8. novembrini toimub Tallinna Majanduskoolis Kutsehariduse nädal, mis sellel on kantud ideest Oskuste öö. Majanduskoolis toimuvad sellel nädalal avatud loenguid, mis on kõigile tasuta!

Kutsehariduse nädalale annab avapaugu Brit Mesipuu, kes esmaspäeva, 5. novembri õhtul kell 16.00 annab loengu jagamise psühholoogiast.
Räägime jagamise psühholoogiast - miks mõni sinu ettevõtte sotsiaalmeediapostitus levib kulutulena, teine lunib nukralt mõningast reachi? Kuidas jaotada inimesi vastavalt nende sotsiaalmeedia kasutusele ja mida selle teadmisega pihta hakata? Kanalitest võtame jutuks Instagrami ja Facebooki.
Brit tegeleb igapäevaselt turunduse teemaliste artiklite kirjutamise ja teistele ettevõtetele kodulehele ja sotsiaalmeediasse õigete sõnade ritta panemisega. Samuti võib leida teda nii lava pealt kui lava tagant ise koolitustel ja konverentsidel esinedes, või neid korraldades. Registreeru siin!

Teisipäeva õhtul kell 17:00 annab BFMi ja majanduskooli õppejõud Rain Veetõusme loengu sisuturunduse tööriistadest.
Kindlasti olete kohanud online-väljaannetes, aga ka tele- ja raadiokanalites märget "Sisuturundus". Kuid millega siis õigupoolest tegu on? Kõige lihtsam oleks sisuturundust selgitada reklaami kaudu. Sisuturundus on nimelt reklaami vorm, milles on asendatud klassikaline reklaam turundusliku sõnumiga, mis on väga sarnane väljaande pakutava ajakirjandusliku sisuga. Registreeru siin!

Neljapäeva õhtul kell 19.15 saab võtta tassi teed koos meie suurepärase eesti keele õpetaja Kristina Kasega, kes võtab ette muutused eesti keeles. Kuidas siis õieti õigesti kirjutada? Miks eksime igapäevaselt nii palju omaenda emakeele vastu? Registreeru siin!

01.11.2018 09:11