Villlingen-Schwenningeni Kaubanduskooli õpetajad Majanduskoolis

1.06.- 04.06.2018 külastasid Tallinna Majanduskooli Erasmus+ programmi raames Villingen – Schwenningeni Kaubanduskooli (Kaufmännischen Schulen 1) õpetajad.

Selle õppeaasta õpirände põhiteemaks oli digivahendite kasutamine õppetöös. Partnerkooli õpetajate sõnul ei ole erinevate digitaalsete õppevahendite kasutamine Saksamaa kutseõppeasutustes veel väga levinud, tehakse alles esimesi samme selles vallas. Ühe huvitava näitena tutvustas Wolfram Weiss Saksamaa partnerkoolist religiooniõpetuse ja eetika digiõpikut. Majanduskooli vene keele õpetaja Lilia Knõš-Krjukov tutvustas enda koostatud erialase vene keele digitaalseid õppematerjale.

Arutelu käigus kooskõlastati ka Erasmus+ programmi õpilaste õpirände ja õpetajate stažeerimise ajakava 2018/2019. õppeaastaks.

13.06.2018 08:15